znak omsOkresní myslivecký spolek  Kutná Hora
 
 
WEB počítadlo:

Zkoušky honičů - Petrovice I - 2015.


Zkoušky honičů se zadáním titulu ,,Diviačiar“

Zkoušky honičů se zadáním titulu ,,Diviačiar“ pořádal OMS Kutná Hora ve dnech 28.-29.11.2015 v honitbě HS Petrovice I. Zúčastnilo se celkem 12 psů. Zastoupeno bylo 5 Jezevčíků, 4 Slovenští kopovové, Západosibiřská laika, Borderterier a Jagterier.
Všichni psi tyto náročné, dvoudenní zkoušky absolvovali úspěšně a všichni dokonce obstáli v I. ceně. Celkovým vítězem se stala fena jezevčíka drsnosrstého standartního Riky ze Suchdolského údolí, I.cena, 248 bodů, diviačiar, vedená Davidem Pospíšilem,
druhé místo obsadila fena slovenského kopova Gali z Černíka, I.cena, 208 bodů, diviačiar, se svým majitelem Stanislavem Švábenickým a na třetím místě se umístila fenka jagteriéra Cherry z Pocinovských lesů, I.cena, 205 bodů, diviačiar, s Jiřím Prchalem.
Na letošních zkouškách honičů velmi štědře přispěl dary Středočeský kraj. Tuto skutečnost ocenili vůdci při předávání cen. Moc děkujeme a vážíme si toho…!! Tradičně patří poděkování za technické zajištění firmě Vestado spol. s r.o., zastoupenou panem Stanislavem Veselým a HS Petrovice za propůjčení a přípravě honitby. Zazvěřená honitba a pečlivě připravené stopy umožnily psům ukázat jejich přirozené i získané schopnosti tak dobře, že všichni dokončili v I. ceně. Místnímu pohostinství patří poděkování za příjemné zázemí celé akce. Panu Jiřímu Veselému patří velký dík nejen za vedení sboru rozhodčích, ale také za velký osobní podíl na přípravě zkoušek.


a další fotky zde

 

© All Rights Reserved OMS KH 2012, web design: StaTom